Pro dotazy volejte: +420 541 321 032

Betonové nádrže

Betonové nádrže najdou uplatnění zpravidla u staveb komerčního chrakteru, obzvláště pak tam, kde jsou uložené pod těžce pojížděnými plochami. Je možné z nich stavět retenční, akumulační, požární či jiné typy nádrží. Výhodou je rychlá a jednoduchá montáž

Dodáváme nádrže kruhové v několika řadách vnitřních průměrů a nádrže hranaté odstupňované dle modulové výšky, a to včetně zákrytové desky pro zatížení D400 u všech typů nádrží. U větších objektů pak využíváme více paralelně propojených obvykle hranatých nádrží.

Nádrže kruhové

Obvykle se používají pro menší jímky, výhodné jsou především v menších průměrech. Mohou sloužit jako základ pro odlučovače ropných látek nebo sorpční vpusti. Mohou být vhodným řešením pro dosažení vyšších hloubek, kdy lze jímky vyrábět i bez dna a mohou tak sloužit jako vsakovací studny v případech, kdy je prospustné podloží ve velké hloubce

Nádrže hranaté

Používají se obecně zřejmě úplně nejčastěji. Mohou dobře sloužit jako požádní nádrže, retenční jímky, mohou v nich být snadno umístěny také různé technologie. Díky hranatému tvaru a široké řadě rozměrů mohou usnadnit zemní a výkopové práce. Jednoduchá ukládka a snadné propojování z nich činí zcela univerzální řešení pro mnoho případů.

Napište nám

O nás

Společnost Dubar byla založena v roce 1996. Od té doby se zabývá převážně obchodní činností. V roce 1998 jsme se zaměřili na obchod se stavebními a odvodňovacími prvky. V současné době patříme mezi významné dodavatele výrobků od firmy ACO, Glynwed, Hauraton, Hydro BG, MEA a další.

Kontakt

Dubar s.r.o.
tel.: +420 541 321 032
e-mail: info@dubar.cz
IČ: 25317547

Adresa:
Kulkova 8
615 00
Brno