Pro dotazy volejte: +420 541 321 032

Plastové nádrže

Dodáváme plastové nádrže vyrobené na zakázku z polypropylenových desek v různých provedeních a s širokými možnostmi rozměrových řad. Nádrž můžeme dodat přesně podle Vašeho projektu nebo ji pro Vás navhrneme dle zadaných podmínek.

Standardně rozlišujeme nádrže kruhové a hranaté, dále pak nádrže jednoplášťové k obetonování a nádrže dvouplášťové do složitých podmínek či spodní vody

Nádrže k obetonování

Jsou univerzálně použitelné, určené k celkovému obetonování, tj. dno, stěny, strop. Jejich největší výhodou je nízká cena. Po obetonování je nádrž pojízdná. Je vhodná v případě, že je nádrž třeba umístit například poblíž příjezdové cesty či do hloubek s větším krytím.

Dvouplášťové nádrže

Vhodné řešení do složitých základových podmínek s výskytem spodní vody nebo silně jílovité půdy. Výhodou je také snadnější betonáž díky dvouplášťové konstrukci.

Napište nám

O nás

Společnost Dubar byla založena v roce 1996. Od té doby se zabývá převážně obchodní činností. V roce 1998 jsme se zaměřili na obchod se stavebními a odvodňovacími prvky. V současné době patříme mezi významné dodavatele výrobků od firmy ACO, Glynwed, Hauraton, Hydro BG, MEA a další.

Kontakt

Dubar s.r.o.
tel.: +420 541 321 032
e-mail: info@dubar.cz
IČ: 25317547

Adresa:
Kulkova 8
615 00
Brno