Pro dotazy volejte: +420 541 321 032

ACO HexaSelf®

Plastový odvodňovací systém ACO HexaSelf® nabízí ekoomické řešení pro povrchové odvodnění v okolí Vašeho domu, v zahradách nebo chodnícíc. Odvodňovací systém HexaSelf® byl vyvinut speciálně pro bezpečné odvodnění a optické zdůraznění. Systém patří do rodiny odvodňovacích systémů ACO SELF® a proto může využívat všech typů roštů jako například systém Euroself.

V detailech

  • nízká hmotnost (jednoduší transport, instalace a manipulace)
  • mrazuvzdornost, odolnost vůči UV záření
  • stabilní korpus zaručuje vysokou pevnost - možno přejíždět osobním automobilem
  • systémové příslušenství: čela, rohový díl, odtoková přípojka, sítko
  • odolné posypovým solím
  • ucelený systém příslušenství pro různé aplikace
  • velmi jednoduchá instalace (stavebnicový systém komponent)
  • možnost napojení na kanalizaci na osmi místech žlabu
  • vyhovuje požadavkům normy EN 1433

 

Schéma žlabu ACO Hexaself

 

Přehled roštů

Žlaby ACO Self® Euroself nebo Hexaself se dodávají kompletováne včetně roštu, kde je v nabídce pozinkovaný můstkový rošt, litinový můstkový rošt nebo černý plastový rošt s protiskluznou úpravou Microgrip. Speciálním řešením je pak kompletní žlab Hexaself Brickslot včetně plastového štěrbinového nástavce. Pro ty nejnáročnější projekty byla škála roštů rozšířena o další designové kousky, které okolí Vašeho domu doslova rozzáří.  Všechny rošty jsou pochozí (testováni a certifikováno dle ČSN EN 1433 na zátěž A15). Přesto je možné je v privátní sféře pojíždět osobním vozem (nahodilé zatížení před garáží, v příjezd. cestě apod.). V případě požadavku vyšší zátěže B125 kN je možné použít žlab ACO Euroself s litinovým roštem.

 

Konfigurátor roštů - vytvořte si vlastní styl

Abychom Vám výběr roštů maximálně usnadnili, připravili jsme pro Vás jednoduchý konfigurátor roštů, kde si zvolíte jak typ roštu, ta i typ povrchu.

 

Katalogy

Napište nám

O nás

Společnost Dubar byla založena v roce 1996. Od té doby se zabývá převážně obchodní činností. V roce 1998 jsme se zaměřili na obchod se stavebními a odvodňovacími prvky. V současné době patříme mezi významné dodavatele výrobků od firmy ACO, Glynwed, Hauraton, Hydro BG, MEA a další.

Kontakt

Dubar s.r.o.
tel.: +420 541 321 032
e-mail: info@dubar.cz
IČ: 25317547

Adresa:
Kulkova 8
615 00
Brno