Pro dotazy volejte: +420 541 321 032

Jsme specialisté na odvodnění, žlaby a drenáže

Historie naší firmy se píše už od roku 1996, kdy jsme se začali zabývat obchodní činností. V té době v podstatě nikdo neřešil odvod vody ze zpevněných ploch, natož hospodaření s dešťovou vodou a podobně.

Poté, co jsme museli už poněkolikáté projít do supermarketu „rybníkem“, který tu po dešti vznikl a s mokrými botami odjíždět domů, nás napadla zásadní myšlenka. Co kdybychom se poohlédli po možnostech, jak lze podobný problém řešit, a začali v tomto oboru podnikat?

Rozhodli jsme se zmapovat situaci na trhu a zjistit, jací jsou potencionální výrobci a případní dodavatelé. Navázali jsme spolupráci s firmou ACO, která má pevné postavení jak v naší republice, tak i v okolních zemích.

Existujeme už více než 25 let

Za naše skoro 25 leté fungování jsme získali desítky zákazníků a nasbírali mnoho cenných zkušeností, které se snažíme dále předávat našim odběratelům. Naši zákazníci se mohou plně spolehnout, že jim vždy poskytneme ty nejlepší možné informace a pomůžeme jim s výběrem nejvhodnějšího produktu.

Nabízíme výhodné ceny a rychlé dodání

Víme, že je potřeba stále držet krok s dobou, proto se snažíme neustále zdokonalovat a nezapomínáme se účastnit různých školení a odborných seminářů. Naším cílem je prodávat kvalitní výrobky za výhodné ceny s odpovídajícím servisem a v co nejkratších dodacích termínech.

V našem skladu na ulici Kulkova 8 v Brně-Židenicích vám můžeme nabídnout nejběžněji používané odvodňovací prvky. U ostatního zboží jsme schopni zajistit dodávky do 2 až 3 pracovních dnů.

 

A pod to se podepíšeme

 

   
 Jiří Vala  Ing. Milan Pluháček

Napište nám

O nás

Společnost Dubar byla založena v roce 1996. Od té doby se zabývá převážně obchodní činností. V roce 1998 jsme se zaměřili na obchod se stavebními a odvodňovacími prvky. V současné době patříme mezi významné dodavatele výrobků od firmy ACO, Glynwed, Hauraton, Hydro BG, MEA a další.

Kontakt

Dubar s.r.o.
tel.: +420 541 321 032
e-mail: info@dubar.cz
IČ: 25317547

Adresa:
Kulkova 8
615 00
Brno