Pro dotazy volejte: +420 541 321 032

ACO Muli-Max-F Čerpací stanice

Čerpací stanice ACO MULI-MAX-F z PE-HD se vyznačuje zvlášť kompaktní konstrukcí. Díky teleskopickému výškově stavitelnému nástavci je možné zabudování až do celkové hloubky tří metrů. Jímka čerpací stanice je staticky navržena tak, že může být vybavena krytem třídy B 125, aniž by bylo na místě nutné provádět nákladné betonářské práce, jako např. výztuž v oblasti krytu. Díky inovativnímu designu je jímka při tlakové spodní vodě odolná proti vzdutí až po horní okraj krytu. Akumulační prostor má tvar koule a díky tomu se na dně netvoří usazeniny. Vnitřní dispozice byla koncipována tak, aby mohly být nainstalovány nejrůznější typy čerpadel podle požadavků a použití. Tlakové potrubí a spouštěcí řetěz je vyroben z kvalitní korozivzdorné oceli. Pneumatické spínání hladiny se stará o vysokou provozní bezpečnost. K dispozici jsou dva typy řídících jednotek (pro jedno- nebo dvoučerpadlové zařízení), které zaručují optimální funkčnost a kontrolu. Toto víceúčelové zařízení se používá v rodinných domech a v domech pro více
rodin, v komerční oblasti, v průmyslu. Čerpací stanice ACO MULI-MAX-F je také vhodná pro tlakovou kanalizaci.

Základní parametry:

  • Samonosná jímka z kvalitního polyethylenu vyrobena rotačním odléváním s užitným objemem až 150 l; včetně kompletního vystrojení (zpětné klapky, tlakové vedení, spouštěcí zařízení, patky pro čerpadla, snímání hladiny apod.)
  • Provedení MONO nebo DUO (s jedním nebo dvěmi čerpadly)
  • Včetně poklopu pro třídu zatížení A 15, B 125 nebo D 400 (včetně betonové roznášecí desky a dlouhého nástavce)
  • Na výběr z několika typů čerpadel podle výkonu a typu čerpaného média

 

 

Napište nám

O nás

Společnost Dubar byla založena v roce 1996. Od té doby se zabývá převážně obchodní činností. V roce 1998 jsme se zaměřili na obchod se stavebními a odvodňovacími prvky. V současné době patříme mezi významné dodavatele výrobků od firmy ACO, Glynwed, Hauraton, Hydro BG, MEA a další.

Kontakt

Dubar s.r.o.
tel.: +420 541 321 032
e-mail: info@dubar.cz
IČ: 25317547

Adresa:
Kulkova 8
615 00
Brno