Pro dotazy volejte: +420 541 321 032

Střešní vpusti a drenážní žlaby

Střešní plochy jsou citlivými architektonickými oblastmi. U jejich odvodnění záleží na profesionálním plánování. Protože bouří obecně přibývá, zaměřila se společnost ACO na tuto oblast a vyvinula kompletní systém, který nabízí správné řešení odvodnění pro každou situaci.

Drenážní žlaby ACO jsou určeny ke splnění požadavků předpisů a k zabránění vniknutí vlhkosti (vody) do budovy v důsledku kombinace deště a větru nebo hromadění vody před choulostivými oblastmi. V rámci tohoto procesu je rovněž třeba brát v úvahu tvorbu sněhových závějí, tání sněhu a ledu. Sněhové závěje přede dveřmi roztávají - v důsledku zvýšeného úniku tepla v těchto oblastech - zejména těsně přede dveřmi. To může vést k problémům s odtokem vody po roztání sněhu nebo sněhové břečky v okolí domu. Z tohoto důvodu je vhodné použití drenážních žlaby rovněž (a zejména) pro situace související s velkým náporem vody.

Napište nám

O nás

Společnost Dubar byla založena v roce 1996. Od té doby se zabývá převážně obchodní činností. V roce 1998 jsme se zaměřili na obchod se stavebními a odvodňovacími prvky. V současné době patříme mezi významné dodavatele výrobků od firmy ACO, Glynwed, Hauraton, Hydro BG, MEA a další.

Kontakt

Dubar s.r.o.
tel.: +420 541 321 032
e-mail: info@dubar.cz
IČ: 25317547

Adresa:
Kulkova 8
615 00
Brno